איפור קבוע באשדוד

 

איפור קבוע זוהי טכניקה המאפשרת להדגיש , להשלים ולשחזר את תווי הפנים הנשיות. 
באמצעות החדרת פיגמנטים טבעיים הדגשת תווי הפנים. מחזיקה עד 3 שנים!

איפור קבוע זוהי טכניקה המאפשרת להדגיש , להשלים ולשחזר את תווי הפנים הנשיות. 
באמצעות החדרת פיגמנטים טבעיים הדגשת תווי הפנים. מחזיקה עד 3 שנים!

שיטת האיפור הקבוע, נכנסה לשוק בשנים האחרונות. אם עד לפני 20 שנה כאשר טיפול זה נראה לראשונה, היה נחלתן של נשים בוגרות, היום כללי המשחק השתנו וניתן לראות צעירות שמעוניינות להישאר תמיד מטופחות באמצעות איפור קבוע אשר ידגיש את תווי פניהן. יש לציין, כי איפור קבוע מוצלח, הוא זה שלא נראה כמו איפור, כי אם חיזוק הגוונים הטבעיים של תווי הפנים. יש לציין כי צבעים המשמשים לאיפור הקבוע, חייבים להיות איכותיים על מנת לשמור על העור.

 

קשת הגוונים של איפור קבוע באשדוד

קשת הגוונים של איפור קבוע באשדוד הינה עשירה ומתוך צבעי הבסיס, ניתן ליצור המון וריאציות. אמנות האיפור טמונה בערבוב נכון של הצבעים במינונים הנכונים עד שיתקבל הגוון הקרוב ביותר. יש לבחור את הגוון המתאים לעור. הגוונים שמתאימים לאיפור הקבוע זה לא רק עניין של טעם, כי אם יש להתאים את הגוון הקבוע לגבות בהתאם לגוון השיער, כך שיהיה רגוע, סולידי ומעט אפרפר למראה הטבעי ביותר. בגלל שהגבות מהוות מסגרת לעיניים ומקנות פרופורציה נכונה לפנים, באמצעות האיפור הקבוע, ניתן יהיה להרחיב, להאריך, לקצר או לעבות את הגבות.

 

שיטת השערה למילוי הגבות באמצעות איפור קבוע

היום שיטת המיקרובילדינג, הינה טכניקה ידנית לשיטת השערה בגבות. טכניקה זו, למעשה מאפשרת יצירה של שערות טבעיות והיא אינה מכאיבה היות והמחט אינה חודרת עמוק לעור. נשים שאינן רגילות להתאפר או שאוהבות את המראה הטבעי יותר אך מצד שני המודגש יותר, ישתמשו בשיטה זו, הן של האיפור הקבוע והן של הדגשת הגבות. השיטה הנוספת היא שיטת ההצללה שמעניקה את האשליה של תלת מימד . בשיטה זו, הקוסמטיקאית עושה שימוש בצבע בטון פחות מהגוון של השערות בגבות, מה שיוצר מראה של גבות מודגשות יותר.

היום, נשים רבות מעוניינות לבצע איפור קבוע ועדין, כאשר רמת הדיוק מתאפשרת והתוצאה הינה מראה טבעי יותר שמשתלב נפלא בקווי המתאר של הפנים. היום גם אתן יכולות להיראות מטופחות ובמראה טבעי יותר באמצעות איפור קבוע.


בשלומית קוסמטיקס תקבלי את מלוא תשומת הלב כאשר מדובר באיפור קבוע או בשאר הטיפולים שהמכון מציע. אנו דוגלים בטובתה של הלקוחה ומציעים טיפול מסור ויחס חם ואישי. אם את זקוק לאיפור קבוע וגרה באשדוד או הסביבה, אנו בשלומית קוסמטיקס כאן עבורך. איפור קבוע הוא אינו החלטה שניתן לקבל בקלות דעת, דרושה מקצועיות וניסיון על מנת להתאים את הצבעים נכונה לגוון עורך וגוון פנייך. בדומה לקעקוע אינך יכולה להסיר את האיפור הקבוע מרגע שעשית אותו ולכן עלייך ולהתייעץ ולפעול בחכמה. את בהחלט מוזמנת לפנות אלינו בכל בקשה, שאלה או התייעצות ולקבל את המענה המקצועי ביותר. כאן באתר תוכלי למצוא את המידע המלא על כל הטיפולים שלנו וכמובן אודות   האיפור הקבוע.


איפור קבוע - אפשרויות לאיפור.

  • מילוי ושרטוט גבות - לשינוי צורה הבלטה ועיבוי. 

  • תיחום ומילוי שפתיים – לקבלת מראה מלא ורענן.

  • איילנייר – תיחום קו הריסים בעפעף העליון והתחתון.

 

איפור ערב!

לכול אירוע יש את הסיבה המוצדקת שלו כדי להרגיש מיוחדת יפה עם האיפור הכי מושלם שרק ניתן.
איפור ערב תוכלי למצוא אצלנו בהתאמה אישית לפי הרצון שלך.
איפור מעושן , איפור טבעי... ועוד... 
בואי לייעוץ ואיפור נסיון