קוסמטיקאית באשדוד - שלומית קוסמטיקה

 

 

שלומית קוסמטיקאית מדופלמת בכירה משנת 1992. התמחות בקוסמטיקה רפואית, טיפולי פנים, הסרת שיער, איפור קבוע ועיסויים. שלומית היא בעלת ידע מקצועי רחב, בנוסף ללימודי הקוסמטיקה, בהמשך השנים עברה השתלמויות רבות, ביניהן
קורס רפלקסולוגיה, ארמוטרפיה, טיפול בצלוליט, איפור קבוע, טיפולי פילינגים ועוד...

שלומית היא קוסמטיקאית המעניקה טיפולים לקהל לקוחותיה הרחב משנת 1992.
שלומית משתמשת בטכניקות עבודה ובמוצרים מתקדמים המגובים מחקרית והמומלצים ע"י רופאי עור בארץ ובעולם .
שלומית מעניקה אבחון וייעוץ מוקדם להתאמת הטיפול הנכון לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר מהרגיל. בהמשך ע"י הדרכה והתאמה של מוצרים , מסייעת לשמר את התוצאה לטווח הארוך .
כל לקוחה זוכה לאבחון ולייעוץ מוקדם על מנת שנוכל להתאים לה טיפול שיביא לתוצאות הטובות ביותר. כמו כן שלומית מעניקה הדרכה ומתאימה תכשירים להמשך טיפול בבית .
לאחר טיפולים אלה העור נותר בריא ורענן וזוהר לאורך זמן .
אווירה אינטימית ונעימה שוררת במקום והנינוחות והשלווה ילוו את שהותכם כאן בכול רגע ורגע ...

שלומית רואה באבחון עור הפנים של לקוחותיה את השלב החשוב ביותר להתאמת טיפולי הפנים על מנת להשיג תוצאות אופטימאליות. בגלל שלכל עור יש את הגוון שלו, ישנם חסרונות ויתרונות אופייניים לו. הבחירה של סוג טיפול הפנים היא חשובה  לקבלת מראה מושלם. לאחר שהטיפול יותאם, יש לטפח בעור גם בבית, על מנת להשיג עור קורן ובריא לזמן ארוך.  האני מאמין של שלומית הוא טיפוח ושמירה על היופי הטבעי, היות והיא כבר שנים חיה ונושמת את מקצוע הקוסמטיקה ומרגישה במקצוע זה שליחות לנשים שמעוניינות להיראות ולהרגיש טוב תמיד.

 

קוסמטיקאית באשדוד שכיף תמיד לחזור אליה

אם פגשתן כבר בכמה קוסמטיקאיות באשדוד אך החלטתם כי רק אחת מהן תתאים לכן מבחינת הידע, הטיפול, התכשירים וכייף לכן לחזור אליה, כנראה שזו תהיה הקוסמטיקאית הקבועה שלכן. כאשר אישה תחוש טיפול יסודי ושיפור מידי במצב עורה, היא תבין שמדובר על בעלת מקצוע עם המון ניסיון שמכירה היטב את כל סוגי הטיפולים ומתאימה אותם באופן אינדיבידואלי לכל אחת ואחת. במכון של שלומית, ישנם מכשירים מיוחדים וחדשניים הפועלים להחדרת הזנה וויטמינים שונים לעור, טיפול אנטי אייג'ינג כאשר העור העייף, זקוק למגע ותשומת לב מיוחדת.

 

איזון הנוזלים בעור באמצעות טיפולי פנים מיוחדים

בקליניקה שלי אני מעניקה תשומת לב מיוחדת למערכת הלימפתית שלה תפקיד חיוני בשמירה על איזון הנוזלים ברקמות הנמצאות מתחת לעור. אני מנקזת את הנוזלים באמצעות מכשיר מיוחד שמייצר זרימה טובה של נוזל הלימפה ומחדיר לחות לשכבות עור הפנים. אני מטפלת בעור המטופלות שלי גם באמצעות מסכות מחממות להחדרת לחות וחומרי הזנה לעור הפנים ומשתמשת בסוגי פילינג על פי סוג ומצב העור.

בתור קוסמטיקאית באשדוד אני מנחה את המטופלות שלי להמשך טיפול בביתן ושימוש עם תכשירים קוסמטיים איכותיים שאני מתאימה להן במיוחד. גם את כמות הטיפולים התקופתיים על פי מצב העור אני מתאימה לשמירה וטיפוח עור הפנים, כך שתמיד הן תיראנה זוהרות וצעירות יותר והן תמיד מודות לי.

 

 

קוסמטיקאיות באשדוד

 

 שלומית היא קוסמטיקאית מדופלמת בכירה מאז תחילת שנות ה90. 
היא מתמחה בטיפולי פנים, הסרת שיער, קוסמטיקה רפואית, איפור קבוע, טיפול ספא ועוד...
בנוסף לידע שרכשה כקוסמטיקאית, עברה שלומית השתלמויות וקורסים רבים על מנת להעשיר את עצמה ולהרחיב את מגוון הטיפולים שהיא נותנת ללקוחותיה. היא למדה טיפולי רפואה משלימה כגון רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, פילינג גוף ועוד. שילובים אלה מייחדים אותה בקרב קוסמטיקאיות באשדוד.
 
בשלומית קוסמטיקה יש הקפדה על שימוש בחומרים המזינים והטובים ביותר – תוך שמירה על מעקב אחרי המחקרים הרפואיים העדכניים ביותר ושימוש בתכשירים המומלצים ביותר ע"י רופאים.
אם תבחרי, מתוך מבחר הקוסמטיקאיות באשדוד, לפנות לשלומית, היא תעניק לך אבחון וייעוץ מוקדמים שיסייעו לקבלת הטיפול המותאם ביותר עבורך – כדי שההצלחה שלו תישאר ולא תפוג. 
המוצרים שתקבלי עליהם המלצה יותאמו במיוחד עבורך וכך יגדל הסיכוי לתוצאה טובה יותר של הטיפולים. לאחר מספר טיפולים, תוכלי לחוש כבר כי עורך נשאר נקי ורענן יותר לאורך זמן.

 

כאן לשירותך בכל עת,

שלומית וצוות המכון