הסרת שיער באשדוד

 

 

הסרת שיער לא רצוי מכל חלקי הגוף היא עתה קלה יותר ונוחה מאשר אי פעם.
במקום לגלח למרוט בשעווה או באפילציה ניתן ליהנות מטיפולי הרחקת שיער בטכנולוגיה מתקדמת עם תוצאות לטווח ארוך.

הסרת שיער לא רצוי מכל חלקי הגוף היא עתה קלה יותר ונוחה מאשר אי פעם.
במקום לגלח למרוט בשעווה או באפילציה ניתן ליהנות מטיפולי הרחקת שיער בטכנולוגיה מתקדמת עם תוצאות לטווח ארוך.
אצלנו תוכלי ליהנות מטפול בשיטת ה IPL דור 3 מכשיר חדשני הפועל על עיקרון קרן אור המעבירה חום לשורש השערה ומונעת את צמיחתה מחדש. השיטה הוכחה כבטוחה, יעילה ומתאימה לכל גווני העור.

ישנם נתונים שהגיעו באמצעות מספר מחקרים אשר מראים על יעילות הסרת שיער בשיטת IPL. כמובן שלא כל מכשיר IPL, מסוגל לספק תוצאות טובות אך ישראל הינה מדינה שיש בה מגוון רחב של מכשירים משוכללים להסרת שיער שלבטח עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר. הדבר הנכון לעשות הוא להגיע למכון קוסמטיקה וותיק, אשר יש לו את הניסיון והמכשור העדכני והמשוכלל ביותר עבור הסרת שיער באשדוד. התוצאות הינן אופטימאליות. מדובר בכמה טיפולים שהם אינדיבידואליים לכל אחת ואחד לאחר שהקוסמטיקאית המתמחה בהסרת שיער, תבחן את העור, צפיפות השיער, הגוון ועוד.

 

היתרונות בטיפול הסרת שיער באשדוד בשיטת IPL

ראשית, הסרת השיער מהגוף באמצעות שיטת IPL, אינה חייבת מעורבות של רופא כי אם של קוסמטיקאית מיומנת. הטיפול הינו קצר בהשוואה לטיפול בהסרת שיער באמצעות מכשיר הלייזר. תופעות הלוואי הנגרמות בשיטת הסרת שיער באמצעות IPL, הינן מינוריות לעומת שאר השיטות. למרות שנהוג לחשוב כי אין תחושת כאב במהלך הטיפול, ישנם מטופלים שהם עשויים להיות רגישים יותר ולכן, מומלץ לאלחש את המקום לפני תחילת הטיפול.  בטכנולוגיית ה-IPL, ניתן לכוון את אורך הגל, מה שמאפשר פגיעה מדויקת בזקיק השערה ממש כמו בשאר הטכנולוגיות להסרת שיער אך הוא אינו פוגע בהתחדשות העור לאחר הטיפול ושיטה זו, היא אפקטיבית לבעלי עור כהה.

 

שיטות נוספות להסרת שיער יחד עם שיטת IPL - באילו מקרים?

ממש כמו ביתר השיטות של הסרת שיער גם בשיטת IPL, לא ניתן להסיר שיער אפור או לבן באמצעות טכנולוגיה זו. במקרים אלה, יש  להיעזר בשיטות אחרות.  מדובר בכמה טיפולים שיש לבצע במרווח של 6 שבועות בין טיפול לטיפול ולרוב, כ-80% מהשיער נושר לצמיתות וניתן לראות כבר עור חלק משיער לאחר 6 חודשים מסיום הטיפול. יש לציין כי כל העת ישנן שיטות חדשות להסרת שיער. הדבר החשוב הוא, למצוא מכון להסרת שיער שעובד כבר שנים בתחום זה, כך שיש עליו המלצות ודעות טובות. מכונים מקצועיים להסרת שיער, יאבחנו את סוג העור והשיער, לפני שיחליטו על תכנית טיפולים מסודרת שתתאים לכל מטופל\ת על פי נתוניו.

לנוחיותך ניתן לתאם פגישת ייעוץ ללא כל תשלום במהלכה תותאם עבורך תוכנית אישית אשר תעניק לך מקסימום תוצאות במינימום זמן.

 

 

אז למה אצל שלומית קוסמטיקס

אם את תושבת אשדוד והסביבה, ומחפשת קוסמטיקאית, אנו מזמינים אותך בחפץ לב אל מכון שלומית קוסמטיק להסרת שיער באשדוד במכשור מתקדם. בשלומית קוסמטיקס תוכלי ליהנות מכל טיפולי הסרת השיער הטובים ביותר שיש באשדוד ובסביבה. היחס החם של שלומית וצוות העובדות הוא רק חלק מהאווירה הקסומה שהמקום משדר. אנו גאים לתת לך מענה איכותי מידיה של מומחית להסרת שיער בסביבת הדרום ואשדוד. אנו מציעים טיפול כולל, מחיר אטראקטיבי ויחס חם ואדיב. אם את רוצה ללדעת פרטים נוספים על השיטות שלנו והמומחיות שלנו, הנה הם כאן לפניך: שלומית קוסמטיקס – התשובה האולטימטיבית לנשות אשדוד והסביבה שמעוניינות להסיר את שערן.
שיטות טיפול מתקדמות להסרת שיער!